Assortiment
De Portugese Dourostreek staat vooral bekend om z’n portwijnen. Maar wist u dat er ook bijzonder fraai wit en rood gemaakt wordt? Veel Douro’s zijn luxe en prijzig, maar het geslaagde witte en rode visitekaartje van Quinta da Romaneira zijn toegankelijk qua smaak én prijs. Bij de introductie vorig jaar gaf De Grote Hamersma beide wijnen maar liefst een 9. Een uitgelezen kans om te ontdekken hoe goed stille tafelwijnen uit de Douro kunnen zijn!
Mooi geurige, Portugese witte met tonen van citrus en tropisch fruit. De smaak is heerlijk sappig en verfrissend. Drink deze witte Douro op zichzelf, als luxe borrelwijn of aperitief, maar zeker ook aan tafel.
Karaktervolle, licht kruidige rode wijn met een zwoele geur van gestoofde pruim, kers, braam, zoethout en peper. De smaak is vol en soepel met rijp donker fruit, evenwichtige zuren en pittige tannines.
Voordelen eigen account