Assortiment
Met de geliefde Custoza, Chiaretto en Bardolino van Monte del Frà komt u meteen in zomerse sferen. Ze zijn heerlijk sappig, opwekkend en verfijnd, met een fraaie fruitintensiteit en een aangename souplesse. U kunt ze fantastisch op zichzelf drinken, maar ze combineren ook geweldig met tal van Italiaanse lekkernijen, zoals een insalata caprese, een bord gegrilde groenten of natuurlijk een goede pizza. U profiteert de gehele maand van een fraaie aanbieding. Meteen inslaan dus!
PS Onze verfrissende tip voor de rode? Schenk ‘m licht gekoeld.
Een verfrissend en karaktervol wit uit Veneto. De Monte del Frà Custoza is een uitstekende Italiaanse witte wijn uit de beroemde Custoza-regio, die wordt geprezen om zijn fruitige en sappige karakter.
Een van de bestverkochte Italiaanse droge witte wijnen onder de tien euro!
"Monte del Frà is een van de meest gerespecteerde producenten in de Custoza-regio, en zijn wijnen zijn al jarenlang te vinden in de prestigieuze Gambero Rosso..." Lees meer
Italiaanse rosé met een heerlijk fris en vol aroma. De smaak is pittig, droog en fruitig. Past uitstekend bij koude voorgerechten zoals gerookte vis, salades of carpaccio.
Heerlijk soepele, frisse Italiaanse rode wijn, met een fruitige geur en een zeer toegankelijke smaak. Licht gekoeld erg lekker bij zomerse salades, gevogelte en vis.
Voordelen eigen account